В рамках профорієнтаційної роботи Факультет обліку та фінансів провів зустріч з директорами загальноосвітніх шкіл Полтавської області та їх заступниками.

Зустріч провели:

Декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри економічної теорії та економічних досліджень, к. е. н., доцент Дорогань-Писаренко Л. О.

Заступник декана факультету обліку та фінансів, доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н., доцент  Безкровний О. В.

Заступник декана факультету обліку та фінансів з виховної роботи, доцент кафедри бухгалтерського обліку, к.е.н.  Ліпський Р. В.

Завідувач, професор кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін,  д.іст.н, доцент Шаравара Т. О.

Доцент  кафедри фінансів і кредиту, к.е.н., доцент Дроботя Я. А.

Доцент кафедри бухгалтерського обліку, к.е.н., доцент,  Грибовська Ю. М.

Доцент кафедри організації обліку та аудиту, к.е.н, доцент Романчекно Ю. О.

Доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін,  к.психол.н., доцент, Подлєсна Г. В.