Факультет обліку та фінансів запрошує на навчання!!!

Підготовка студентів на факультеті здійснюється за спеціальностями:

В 2016 році подання документів вступниками:

1. На 1 курс ступеня вищої освіти Бакалавр (з нормативним терміном навчання) на основі повної загальної середньої освіти здійснюється в терміни:
  • на денну форму навчання з 11 до 27 липня;
  • на заочну форму навчання з 15 серпня до 5 вересня.
2. На 1 курс ступеня вищої освіти Бакалавр (зі скороченим терміном навчання 2 роки), 1 курс ОКР Спеціаліст (з нормативним терміном навчання), 1 курс ступеня вищої освіти Магістр (з  нормативним терміном навчання) на основі ОКР Молодшого спеціаліста, ступеня Бакалавра здійснюється в терміни на денну та заочну форму навчання з 11 до 20 липня.

Вступник подає наступні документи:
  • заяву (бланк видається в академії);
  • копію сертифіката відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти)
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (для вступників на Бакалавра (за с.т.н.), Спеціаліста та Магістра)
  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство
  • 4 кольорових фотокартки 3×4;
  • копії документів, що підтверджують право на зарахування поза конкурсом.
Оригінали названих документів пред’являються вступником особисто при поданні заяви в паперовій формі.

Вступники на спеціальності: „Облік і оподаткування”, „Фінанси, банківська справа та страхування” на основі повної загальної середньої освіти подають три сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з:
  1. Української мови та літератури;
  2. Математики;
  3. Історії України, Географії, Іноземної мови або Біології.