Факультет ТВППТ вітає з перемогою у спортивних змаганнях Додух Ольгу Миколаївну!

Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва вітає студентку 1 курсу СВО «бакалавр» скороченого терміну навчання Додух Ольгу Миколаївну з перемогою у спортивних змаганнях!!!

Студентка посіла перше місце в категорії до 68 кг у Фінальних змаганнях з гирьового спорту ВФСТ "Колос" АПК України.

Змагання проводилися 07-09.10.2016 року у м. Святогірськ Донецької області Союзом гирьового спорту України разом з ВФСТ "Колос" АПК України та за сприяння Національного Олімпійського Комітету України. У змаганнях прийняли участь 44 спортсмени з 16 областей України.

Бажаємо переможниці міцного здоров’я, добра, щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!!!