Факультет ветеринарної медицини запрошує!

В рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи пропонують всім бажаючим, а особливо молодим людям, які намагаються обрати свою майбутню професію поринути в можливості та перспективи роботи фахівця з ветеринарної медицини. Адже вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.
Звичайно, це коротеньке відео показує лише окремі аспекти діяльності ветеринарного фахівця, деякі з його практичних вмінь та навичок. Слід звернути увагу, що навчання на факультеті ветеринарної медицини досить цікаве, а головне – мабуть гуманнішої справи, ніж надавати допомогу братам нашим меншим, годі й шукати.

Сподіваємось, що це відео допоможе вступникам зробити свій правильний вибір та обрати професію до душі.