ФЕМ – за чистоту в академії

На днях, 1 жовтня, відбулася масштабна соціально-екологічна акція «ECO FEM», яку організувала студентська рада факультету Економіки та менеджменту. Метою даної події було звернути увагу молоді на проблему засмічення навколишнього середовища і разом зробити кроки до її подолання.
 Студенти факультету економіки та менеджменту прибирали на території Студентського парку Полтавської державної аграрної академії, а саме загрібали опале листя і розставляли лавки та столики. Охочих взяти участь в акції було чимало, студенти  з інших факультетів теж запропонували свою допомогу. Академія забезпечила тих, хто прийшов, інвентарем. Робота знайшлася для всіх бажаючих і за годину учасники повністю привели парк в порядок.

Спільна праця об’єднала всіх і в процесі прибирання студенти знайшли нові знайомства. Сам процес був сфотографований, тож зараз можна переглянути світлини. Оскільки на вулиці вже було прохолодно, організатори події потурбувалися про студентів і в кінці пригостили всіх гарячим чаєм.

Тепер, завдяки зусиллям учасників акції, улюблене місце відпочинку всіх студентів аграрної академії сяє чистотою!