Фестиваль присвячений 175-й річниці від дня народження видатного українського композитора М.В. Лисенка

13 березня 2017 року в Полтавському державному  музичному  училищі імені М.В.Лисенка розпочався фестиваль «І струни Лисенка живії», присвячений 175-й річниці від дня народження видатного українського композитора Миколи Віталійовича Лисенка. Фестиваль було відкрито концертом  симфонічного оркестру Полтавського музичного  училища. Прекрасно виконані твори М.Лисенка, українських та зарубіжних композиторів залишили чудовий настрій у студентів ІІІ курсу інженерно-технологічного факультету. Вони разом з доцентом кафедри філософії, історії та педагогіки М.О.Антонець відвідали цей концерт і поділилися враженнями з іншими.

14 березня студенти ІІІ курсу факультету обліку та фінансів спеціальності «Фінанси та кредит» разом із викладачем М.О.Антонець відвідали концерт української вокально-хорової музики у краєзнавчому музеї Полтави. Концерт розпочався оригінальним твором «Безмежнеє поле» – поєднанням праці двох геніїв – музикою М.Лисенка і віршами І.Франка. На фото студенти ІІІ курсу факультету обліку та фінансів спеціальності «Фінанси та кредит» разом із директором державного  музичного  училищі імені М.В.Лисенка Миколою Миколайовичем Демченком, викладачем училища Наталією Дмитрієвною Скакун і вокалістом Тарасом Королем.

20 березня викладачі ПДАА запрошені на урочистий концерт творчих колективів, студентів та викладачів музичного  училища імені М.В.Лисенка в театр імені М.Гоголя.