Формується студентський колектив

У вересні для студентів першого курсу спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» проведено тренінг із формування згуртованості групи «Малюємо разом» за участю керівника психологічної служби ПДАА, доцента Плаксієнко Ірини Леонідівни.

Метою такої виховної роботи, яка здійснюється в межах тренінгової програми «Соціально-психологічна адаптація студентів перших курсів до навчання у ЗВО», є сприяння адаптації студентів до навчального процесу в академії, налагодження дружніх контактів із одногрупниками та підвищення рівня згуртованості студентської групи.

Під час тренінгу здобувачі вищої освіти розповіли про свої захоплення та взяли участь у дискусії з куратором групи Одарущенко Оленою Борисівною. Кожен створив психологічний образ свого імені та отримав про нього позитивні відгуки від оточуючих. Наприкінці тренінгу студенти колективно створили образ своєї навчальної групи.

Загалом здобувачі вищої освіти отримали яскраві враження від цього заходу.