Готуємося до складання літньої онлайн-сесії на платформі ZOOM

Для підготовки до літньої заліково-екзаменаційної сесії 28 квітня 2020 року для студентів 2 курсу спеціальності 181 Харчові технології проведено настановчу кураторську годину з використанням платформи ZOOM.

Здобувачі вищої освіти активно відгукнулись на прохання куратора  Будник Н.В. і вийшли в ZOOM для відеоспілкування. На кураторській годині обговорювалися питання дистанційного навчання, підготовки до онлайн-сесії, студенти ділилися інформацією про свої заняття та захоплення під час карантину, скаржилися на нестачу спілкування у традиційному форматі, висловлювали свій смуток за буденним студентським життям, академією та гуртожитком. Справді, карантин змусив не лише студентів, а й викладачів оцінити всі переваги живого спілкування та навчання.

Сподіваємося, що ми незабаром повернемося до звичного життя. Бажаємо всім здоров’я, наснаги та терпіння в нашій спільній справі.