Гроші, час, матерія – історія і сьогодення!

Навчальна практика зі «Статистики» продовжується! Студенти 1 курсу  спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування, Облік і оподаткування, а також 2 курсу спеціальності Облік і оподаткування разом з  викладачами кафедри економічної теорії та економічних досліджень доцентами Рудич А.І., Єгоровою О.В., Чіп Л.О., Кононенко Ж.А., Песцовою-Світалкою О.С., Кончаковським Є.О. 15.07.2021 року відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського.

Здобувачі пройшли залами музею, де ознайомилися з новою та новітньою історією формування сьогодення як фінансового, економічного і оточуючого простору.

Викладачі і студенти факультету обліку та фінансів щиро вдячні працівникам музею за змістовну екскурсію!