І місце ФОФ на Всеукраїнській студентській олімпіаді

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади
зі спеціальності «Облік і оподаткування»

18-20 квітня 2018 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля у м. Дніпро, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Цього року в Олімпіаді взяли участь представники 67 ВНЗ із різних регіонів України – загалом 101 студент.
Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит».
Членом журі олімпіади був завідувач кафедри бухгалтерського обліку ПДАА, доктор економічних наук, професор Плаксієнко В. Я.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» студентка 1 курсу СВО «Магістр» факультету обліку та фінансів ПДАА Тютюнник Ірина була нагороджена дипломом І ступеня, набравши 82 бали із 100.
Учасники олімпіади отримали подяки, грамоти, сертифікати та цінні подарунки від організаторів олімпіади – Університету імені Альфреда Нобеля, представників компаній «Елькон», «PWC», газети «Все про бухгалтерський облік».

Студентка 4 курсу факультету обліку та фінансів ПДАА Момот Ірина була нагороджена дипломом у номінації «Знавець Фінансового обліку».

Вітаємо наших студентів з визначною перемогою!