І знову перемога!!! Для студентів ПДАА немає жодних перешкод!

І знову перемога!!! Для студентів ПДАА немає жодних перешкод!!! Навіть під час карантину беруть активну участь у студентських наукових заходах.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент, які виконали наукову роботу на кафедрі менеджменту Полтавської державної аграрної академії – Вотінова Олександра та Стрельнік Сергій, – за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності» 2019–2020 н. р. здобули дипломи II ступеня.

Конкурс відбувався дистанційно на базі Одеського державного екологічного університету. На розгляд членів журі конкурсу було представлено 51 наукову роботу 84 авторів із 24 закладів вищої освіти України.

Наукова робота Олександри та Сергія «Сучасні проблеми і рішення в системі управління відходами» високо оцінена членами галузевої конкурсної комісії, зокрема за її вагому практичну цінність.

Вітаємо переможців та їхнього наукового керівника – доцента кафедри менеджменту Вікторію Вороніну.

Зичимо нових перемог і міцного здоров’я!

Мітки: