І знову про академічну доброчесність

29 листопада студенти І-ІV курсів спеціальності екологія зібрались на спільне засідання гуртків «Еколог-дослідник» та «Зелена варта» для обговорення питань академічної доброчесності.

На сьогодні недотримання академічної доброчесності - одна з серйозних проблем в освітній сфері, з якою стикаються провідні навчальні заклади всього  світу, це - «хвороба», що вразила студентство. Порушенням академічної доброчесності є списування, академічний  плагіат, фальсифікація, хабарництво.

Але справа не тільки в порушенні принципів доброчесності, а ще й в дотриманні високих етичних і моральних норм під час навчання та провадження наукової діяльності в своєму житті.

Тож, найголовнішим в обговоренні на засідання стало питання: «Які спільні якості потрібні і студентам і викладачам для успішної тісної співпраці в академії?».

Враховували ідеї кожного для висловлення спільної думки.

Отримали такий набір якостей ідеальних викладача та студента:

Відповідальність. Доброзичливість. Взаєморозуміння.

Повага. Справедливість. Неупередженість...

Всього 14 пунктів.

А «екологічна доброчесність» - це відповідальність, доброта та дбайливе ставлення до всіх мешканців нашої планети та середовища їх існування!