27 і 28 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення МАН України. В Полтавському державному аграрному університеті успішно  працювали секції: 1) екології  (голова – Піщаленко М.А.,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри захисту рослин Полтавського державного аграрного університету); 2) охорони довкілля та раціонального природокористування (голова – Голік Ю.С., кандидат технічних наук, професор, завідувач кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики  Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»); 3) агрономії; селекції та генетики; лісознавства (голова – Писаренко П.В.,  доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри землеробства і агрохімії, перший проректор Полтавського державного аграрного університету); 4) ветеринарії та зоотехнії (голова – Васильєва О.А., кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри технологій дрібного тваринництва Полтавського державного аграрного університету); 5) мікроекономіки та макроекономіки (голова – Галич О.А., кандидат економічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету); 6) французької мови; польської мови (голова –  Стеблянко В.С., викладач кафедри економічної теорії та економічної кібернетики, фахівець з польської мови Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»). Секція працювала за активної участі викладача польської мови Полтавського державного аграрного університету, секретаря цієї секції – Врони Лукаша Марціна.

Надзвичайно організовано і фахово проявили себе секретарі й інших секцій університету, зокрема: Кончаковський Євген Олегович, кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та економічних досліджень; Дінець Ольга Миколаївна, асистент кафедри селекції, насінництва та генетики; Шаферівський Богдан Сергійович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій дрібного тваринництва; Бережна Галина Василівна, старший лаборант кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля; Лещенко Аліна Олексіївна, лаборант кафедри захисту рослин.

Під час роботи шести секцій було розглянуто роботи 62 учнів 9–11 класів, у режимі онлайн проведено постерні захисти дослідницьких робіт та наукові конференції у секціях. Приємно усвідомлювати, що на Полтавщині надзвичайно талановита молодь.

Керівництво Полтавського державного аграрного університету бажає учням –  членам Полтавського територіального відділення МАН України перемоги, натхнення, міцного здоров’я та віри в себе!