II наукова конференція за результатами вивчення дисципліни "Менеджмент і адміністрування (Адміністративний менеджмент)"

24.05.2016 року була проведена наукова конференція за результатами вивчення дисципліни "Менеджмент і адміністрування (Адміністративний менеджмент)" . Конференція була організована доцентом кафедри менеджменту ПДАА  Шульженко І.В. На конференції були присутні студенти 1курсу (СТН)напряму підготовки "Менеджмент організацій та адміністрування". З доповідями виступило 6 студентів. Найбільшу зацікавленність викликала доповідь студентки Перебийнос Вікторії про зособливості мотивіції працівників  апарату  управління. Також жваву дискусію викликала доповідь про сучасні методи найму працівників (фрілансингу) студента Турченкова Семена.