III Міжнародна науково-практична конференція «Формування та розвиток інтеграційних процесів в АПК»

20 та 21 жовтня 2011 року в місті Полтава, на базі Полтавської державної аграрної академії відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Формування та розвиток інтеграційних процесів в АПК» (див. фото).

Організатори та партнери ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції: Полтавська державна аграрна академія (факультет економіки та менеджменту, кафедра економіки підприємства), Варшавський аграрний університет (Польща), Університет імені Кардинала Стефана Вишенськего, Академія спеціальної педагогіки (Варшава), Представники наукового товариства Сайф, Представники наукового товариства маркетологів ін-сайт, Московська академія економіки і права.

На конференцію надійшло 114 доповідей від 144 авторів із вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, підприємств та організацій України, Росії, Польщі.

У конференції брали участь науковці, аспіранти, магістри та студенти, які представили ряд навчальних закладів та установ: Полтавська державна аграрна академія, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Сумський національний аграрний університет, Дніпропетровський державний аграрний університет, Подільський державний аграрно-технічний університет, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Житомирський національний агроекологічний університет, Дніпропетровська державна фінансова академія, Уманський національний університет садівництва, Уманська філія ПВНЗ «Європейський університет», Харківський національний економічний університет, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Львівський національний аграрний університет, Хмельницький національний університет, Херсонський національний технічний університет, Луганський національний аграрний університет, Сумський державний університет, Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, м. Одеса, Управління фінансового законодавства Департаменту цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин у Черкаській області, Об’єднання шкіл електричних №1, м. Краків.

Крім запланованого пленарного та секційних засідань учасникам була організована екскурсія по місту та відпочинок у колі друзів.

Матеріали конференції опубліковані у збірнику тез доповідей та у збірнику «Наукові праці Полтавської державної аграрної академії».

Резолюція конференції.

Мітки: