Інформація щодо прийому іноземних громадян на навчання до Варшавського університету природних наук (SGGW) на освітній рівень Бакалавр.

Варшавський університет природних наук (SGGW)

Факультет сільського господарства та біології:

освітній рівень Бакалавр в галузі органічного сільського господарства та виробництва продуктів харчування.

Метою факультету сільського господарства та біології є надання студентам цілісних та міждисциплінарних знань у галузі органічного сільського господарства та виробництва продуктів харчування, за участі найкращих фахівців різних факультетів Варшавського університету природних наук (SGGW) та з-за кордону.

Програма навчання ділиться на шість семестрів. Вона складається як з лекцій, так і з практики / семінарів.

Вимоги для вступу:

• результат іспиту з біології або хімії або математики;
  • підтвердження знання англійської мови (сертифікат англійської мови щонайменше на рівні B2 або складання іспиту з англійської мови рівня С1 з результатом щонайменше 70%, або документ, що підтверджує закінчення середньої школи з програмою викладання на англійській мові).

Тривалість навчання: шість семестрів; початок: 1 жовтня.

Для кандидатів: http://www.sggw.pl/en/for-candidates/recruitment/1st-degree-studies

Кінцевий термін подачі документів: 6 липня 2018 року

Вартість навчання:

• Для студентів, які є польськими громадянами та іноземців, які навчаються за правилами, що застосовуються до польських громадян (наприклад, власники дійсної Карти Поляка) - без плати за навчання.
  • Для інших іноземних студентів – перший навчальний рік (2018/19) є безкоштовним, за рахунок співфінансування програмою POWER – «Успіх у природі». Стипендії не надаються.

Плата за документи, проживання в студентському гуртожитку, повторення занять - відповідно до внутрішніх правил університету.

Аудиторія:

Діяльність: