Інтелектуально-патріотичний конкурс «Я люблю Україну»

24 вересня, Студентською радою факультету обліку та фінансів, для студентів першого курсу було проведено інтелектуально-патріотичний конкурс "Я люблю Україну". У ньому брало учать дві команди, команда обліковців під назвою "Жовті", та команда фінансистів - "Сині". Весь захід пройшов на високому рівні, враховуючи те, що захід проводився вперше. Команди великі молодці, адже підготувалися до конкурсу дуже добре, та привили із собою підтримку, яка допомагала командам під час дійства. Групи підтримки також підготувалися ґрунтовно, взявши із собою чудовий настрій, плакати, повітряні кульки та вдягнувши вишиванки. Переможцем конкурсу стала команда Жовтих. Проте без подарунків ніхто не залишився. Ліпський Роман Вікторович від імені деканату факультету вручив кожній команді по величезному солодкому призу, а саме торту. Крім того команді були нагородженні додатковими призами та грамотами. Виражаємо величезну подяку адміністрації деканату та викладачам, які були присутні на заході, за підтримку студентського самоврядування!!!