Кафедра фізичного виховання та спорту поєднує проведення змагань з профорієнтаційною роботою

19 – 20 лютого 2019 року на базі ПДАА відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів Полтавської області з волейболу серед юнаків 2002 – 2003 років народження. Захід відбувся за підтримки ректора Полтавської державної аграрної академії, професора Аранчій Валентини Іванівни.

В змаганнях прийняли участь 6 команд з міст Полтави, Кременчука, Миргорода, смт Нові Санжари, Чутове, Лохвиця.

Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту, та представники факультетів у вільний від ігор час провели профорієнтаційну роботу з учням випускних класів, розповівши їм про напрями підготовки та спеціальності які готує наша академія.

Мітки: