Кафедра паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини «Не залишайся байдужим!»

Наразі досить часто полтавчанам доводиться спостерігати прикрі баталії міського життя. Зокрема, сотні «хвостатих» та «вусатих» улюбленців залишаються безхатьками, багато з них, як наслідок цього, просто гинуть. Дякуючи зусиллям небайдужих такі тварини потрапляють до Полтавського пункту перетримки безпритульних тварин КАТП 1628, що знаходиться в Полтаві за адресою: вул. Нижньомлинська, 33.

Звичайно, це чудово, проте проблеми у таких тварин на цьому не закінчуються, адже вони потребують уваги до себе, подекуди лікувальних втручань та й саме головне – вони хочуть їсти! Нажаль заклад самостійними зусиллями не в змозі у достатній мірі забезпечити всіх тварин продуктами харчування, а їх на території закладу знаходиться більше 100. У зв’язку з цим, волонтерська допомога для таких тварин є своєрідною ниточкою, що здатна поєднати людську небайдужість із вірою таких щирих «хвостатих» та «вусатих» у людину, як вірного товариша. Не змогли осторонь цієї проблеми залишитися й працівники кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, факультету ветеринарної медицини, які у повному складі знайшли можливість надати невеличку, але таку необхідну допомогу тваринам у вигляді кормів для харчування.