Кафедра публічного управління та адміністрування: розпочинаємо роботу з підвищення кваліфікації в публічній сфері

У Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС) 28 серпня 2020 р. відбулося засідання Конкурсної комісії з відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування 2020 року. Кафедра публічного управління та адміністрування ПДАА отримала державне замовлення на провадження короткострокової програми підвищення кваліфікації для державних службовців категорії посад «Б» і «В», посадових осіб місцевого самоврядування першої – четвертої категорії посад (100 осіб) «Стратегічне управління та планування в діяльності органів влади».

4 вересня 2020 р. для он-лайн участі у засіданні Координаційної ради з питань професійного навчання державних службовців, голів державних адміністрацій, перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад були запрошені виконавці програм підвищення кваліфікації. Від кафедри публічного управління та адміністрування участь у засіданні Координаційної ради взяла професор кафедри Сердюк О. І.

Викладачі кафедри управління та адміністрування готуються до серйозної роботи з реалізації відповідної програми.