Конференція «Перспективи розвитку та впровадження інформаційних технологій у сфері ветеринарної медицини»

Студенти 2-го курсу факультету ветеринарної медицини приготували та виступили з цікавими доповідями у супроводі мультимедійних  презентацій на теми, що пов’язані з тематикою навчальної дисципліни «Інформатика».
Доповідачі:
1. Протопопова Алла і Ракова Аліна. Тема доповіді: «Напрямки застосування хмарних технологій»

2. Костенко Анастасія «Еволюція накопичувальних пристроїв»
3. Бурцева Дар’я «Бази даних для обліку,збереження та використання професійної інформації»

4. Лизанець Катерина. Тема доповіді: «Інформаційні системи у ветеринарній медицині. Система «Ветконтроль».
5. Сладкевич Валентин «Мої улюблені технічні засоби передачі, обробки інформації та їх застосування».

Матеріали будуть опубліковані у збірнику тез студентської конференції.

Мітки: