Конкурс "Містер факультету економіки та менеджменту 2011"

У середу, 23 листопада 2011 року, в актовій залі Полтавської державної аграрної академії відбувся конкурс "Містер факультету економіки та менеджменту 2011", організатором якого стало студентське самоврядування факультету.У ньому взяли участь студенти: Дєдов Денис, Касай Олександр, Лайтарь Вячеслав та Стефановський Данило.
Учасники підготували номери для різноманітних конкурсів:

• Дефіле "Візитка"
  • "Гангстери 30-х років"
  • "Мій талант"
  • "Перше знайомство"
  • "Фотоконкурс"
  • та інші.

Глядачів вразили талановитість та невимушеність конкурсантів.

• Денис Дєдов продемонстрував свої фотороботи;
  • Лайтарь Вячеслав показав себе винахідливим гумористом;
  • Данило Стефановський постав перед аудиторією як чудовий танцівник,
  • Касай Олександр виявив себе як чудовий співак.

Конкурси були перенизані номерами художньої самодіяльності, які підготували студенти факультету (Журавель Марина, Сагура Ярослав, Руслана Куль пінська, Юля Шевченко, Аня Кулішенко, Володимир Буряк).
У номінації "Містер артистизм" переміг Стефановський Данило, у номінації "Містер глядацькі симпатії" - Касай Олександр, у номінації "Містер оригінальність" - Лайтарь Вячеслав, у номінації "Містер фото" - Дєдов Денис.
Містером факультету економіки та менеджменту 2011 став Дєдов Денис - студент 2 курсу 4 групи напряму підготовки "Менеджмент".