Конкурс наукових робіт із економіки

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "герб ПДАА"

Департамент освіти і науки Полтавської

обласної державної адміністрації

Полтавська державна аграрна академія

Кафедра економіки підприємства

Із метою пошуку обдарованої учнівської молоді, стимулювання їх творчої праці кафедрою економіки підприємства Полтавської державної аграрної академії був проведений конкурс учнівських наукових робіт із економіки.

25 червня 2019 року в Полтавській державній аграрній академії відбулося оголошення результатів конкурсу наукових робіт із економіки. Завідувач кафедри економіки підприємства д.е.н., професор Макаренко П. М. та к.е.н., доцент Калініченко О. В. вручили нагороди учням-переможцям та науковим керівникам.

Викладачі кафедри економіки к.е.н., доцент Калініченко О. В., к.і.н., доцент Помаз Ю. В., к.е.н., доцент Дивнич О. Д., к.е.н., доцент Миколенко І. Г., к.е.н. Тимошенко І. В., к.е.н. Волкова Н. В., к.е.н. Олійник А. С. провели міні-лекції з актуальних проблем розвитку національної та міжнародної економіки.

Переможцями конкурсу наукових робіт із економіки стали й нагороджені:

Дипломом І ступеня

Горлата Ярослава, учениця 9 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Науковий керівник:

Богданова-Портяна Марина Володимирівна, учитель географії та економіки Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Сорочан Єгор, учень 11 класу Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 ім. Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області”.

Науковий керівник:

Мерефа Світлана Іванівна, учитель української мови та літератури Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області”.

Дипломом ІІ ступеня

Бондаренко Марина, учениця 11-А класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області.

Науковий керівник:

Дмитренко Лариса Василівна, учитель економіки Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області.

Дідик Поліна, учениця 10 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Науковий керівник:

Підлісна Віта, учениця 10 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області.

Науковий керівник:

Лукаш Наталія Дмитрівна, учитель географії Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області.

Дипломом ІІІ ступеня

Говорун Дар’я, учениця 9 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Скороход Богдан, учень 9 класу Сватківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області.

Науковий керівник:

Таран Таїсія Іванівна, вчитель математики, економіки Сватківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області.

Городецький Андрій, учень 11-Б класу Кременчуцького ліцею № 4 “Кремінь”.

Науковий керівник:

Збиранник Оксана Миколаївна, вчитель економіки Кременчуцького ліцею № 4 “Кремінь”.

Кулинич Ганна, учениця 9 класу Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Микола Віталійовича Лисенка.

Науковий керівник:

Стебайло Ольга Григорівна, вчитель економіки Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Микола Віталійовича Лисенка.

Учнів та вчителів Полтавщини гостинно зустріли та провели цікаву екскурсію в музеї академії. Змістовну та пізнавальну екскурсію для гостей ПДАА на тему: “Полтавська державна аграрна академія: традиції та сучасність” провів к.е.н., доцент Помаз О. М.

Бажаємо учасникам та їх науковим керівникам творчого натхнення та подальших наукових здобутків!

ФОТОГАЛЕРЕЯ  ЗАХОДУ

Мітки: