Конкурс наукових робіт з економіки

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ПОЛТАВСЬКОЇ
ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА

36003, м. Полтава,
вул. Сковороди, 1/3
Тел.: (0532) 56-98-24
Е-mail: ekonomika@pdaa.edu.ua

ОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ З ЕКОНОМІКИ

Із метою пошуку обдарованої учнівської молоді, стимулювання їх творчої праці кафедрою економіки підприємства Полтавської державної аграрної академії був проведений конкурс учнівських наукових робіт з економіки.
Переможцями конкурсу наукових робіт з економіки стали:

Диплом І ступеня

Радіоненко Вікторія, учениця 11 класу Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім. А. С. Макаренка.
Науковий керівник:
Лихошвай Алла Григорівна, учитель інформатики Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім. А. С. Макаренка.

Диплом ІІ ступеня

Корнієнко Денис, учень 11-Б класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області.
Науковий керівник:
Дмитренко Лариса Василівна, учитель економіки Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Шевченко Олександр, учень 11-Б класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області.
Науковий керівник:
Дмитренко Лариса Василівна, учитель географії Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Диплом ІІІ ступеня

Каплій Анастасія, учениця 9-Б класу Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області.
Науковий керівник:
Гарнага Світлана Іванівна, учитель економіки Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області.

Кочерга Ігор Володимирович, учень 10 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Лубенської міської ради Полтавської області.
Науковий керівник:
Нелін Сергій Олександрович, вчитель економіки Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Лубенської міської ради Полтавської області.

Бажаємо учасникам та їх науковим керівникам творчого натхнення та подальших наукових здобутків!

Запрошуємо учнів-переможців, їх наукових керівників та всіх бажаючих для оголошення результатів конкурсу наукових робіт з економіки та вручення нагород.
Захід відбудеться 15 травня 2018 року о 9.00 годині за адресою: м. Полтава, Полтавська державна аграрна академія, вул. Сковороди, 1/3, корпус № 4, аудиторія 485 (3 поверх).

Програма заходу:

1. Міні-лекції та розв’язування задач з економіки (9.30 – 12.20).
2. Нагородження учасників конкурсу (12.30 – 13.00).
3. Ознайомча екскурсія “Полтавська державна аграрна академія: традиції та сучасність” (13.00 – 14.00).

Мітки: