Конкурс «Студентський голос Полтави 2019»

За сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради в листопаді організовано конкурс «Студентський голос Полтави 2019», в якому прийняли участь студенти полтавських вищих навчальних закладів та коледжів.

Від нашої академії учасницею цього конкурсу була студентка четвертого курсу кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля Кузенко Людмила.

Конкурс проходив в кілька турів, учасники співали і соло, і в дуетах.

Фінал конкурсу відбувся 5 листопада 2019 року у концерт-холі «Villa Крокодила», де десять співаків-фіналістів змагалися за звання кращого студентського голосу Полтави. Наша Людмила в фіналі виступала зі студентами ПДАА Назаром Рудим, Вадимом Дубовиком та Сергіей Масько з піснею «Брудні танці» і отримала приз «Міс артистичність».

Конкурсну програму завершила спільна пісня всіх фіналістів.

Під час проведення конкурсу було зібрано благодійні кошти на лікування студента Української медичної стоматологічної академії Романова Дмитра у сумі 3525 гривень.

Фото: Полтавський вісник on-line

Мітки: