Краш-тест ідеї стартапу в рамках проєкту "Підприємницький університет"

Краш-тест ідеї стартапу команди, яка презентувала ІD додаток для клієнтів кав’ярень, відбувся за участі сім’ї успішних бізнесменів – Андрія та Марини Печериць – власників кавової компанії.

Pecher’s – перша українська пересувна кав’ярня, що працює на енергії сонця. Pecher’s пропонує понад 70 сортів чаю, великий асортимент кавових напоїв, також кухню здорової та збалансованої їжі. Pecher’s – це територія для можливостей і розвитку молодих підприємців. На вас чекатимуть майстер-класи, перфоманси, арт-події.

Андрій як досвідчений практик кав’ярної справи допоміг молодим стартаперам визначити сильні сторони проєкту та можливі труднощі в його реалізації. Молоді креативники та досвідчені практики обговорили подальші умови співпраці. Висловлюємо подяку підприємцям за неймовірні враження та практичні поради!

Захід організували: к.е.н., доцент Дем’яненко Наталія Василівна та д.е.н., професор кафедри Дячков Дмитро Володимирович.