Креативний тренінг розвитку навичок командної взаємодії «Мотузковий курс»: як це відбувалося

23 квітня 2014 року в  стінах Полтавської державної аграрної академії за  активної підтримки психологічної служби, кафедри менеджменту та кафедри фізичного виховання та спорту, активу студентського наукового гуртка «Пошук» (науковий керівник – Шупта І. М.) відбувся креативний тренінг розвитку навичок командної взаємодії «Мотузковий курс». У ньому прийняли участь студенти 1 та 3 курсу напряму підготовки «Менеджмент».

Основною метою «мотузкового курсу» було підвищення ефективності взаємодії людей в команді, їх духовного та емоційного згуртування.

Вправи даного тренінгу представляли собою несподівані ситуації, хвилюючі пригоди й інші моменти, які людина переживає разом із колективом. Учасники тренінгу спільними зусиллями розробляли стратегію вирішення тієї чи іншої проблеми, аналізували свої помилки та вчилися згладжувати гострі кути, що перешкоджали їх продуктивній діяльності.

Даний тренінг дозволив учасникам накопичити досвід командної взаємодії, отримати позитивні емоції, вміння розуміти іншу людину, зарядитися атмосферою творчого пошуку, самовираження, подолання себе, а також отримати впевненість у власних силах, домагатися максимального результату.