Круглий стіл «Основні проблеми і напрями інноваційного розвитку підприємств України»

28 травня 2019 року на кафедрі менеджменту в рамках роботи студентського наукового гуртка «Бізнес-інкубатор ідей» (керівник к.е.н., доцент кафедри Вороніна В.Л.) відбулося засідання круглого столу на тему «Основні проблеми і напрями інноваційного розвитку підприємств України».

У роботі круглого столу взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент», викладачі кафедри менеджменту ПДАА.

До обговорення свої доповіді представили:

Шийка Катерина «Проблеми державного регулювання інноваційної діяльності в Україні»

Дмитренко Андрій «Найбільш інноваційні компанії світу»

Кривобік Марія «Система державного регулювання інноваційної діяльності»

Васильєва Юлія «Найбільш інноваційні компанії в Україні»

Лесюк Владислав «Проблеми інноваційної діяльності в Україні»

Роздобудько Наталія «Сучасні інноваційні технології»

Веклич Вероніка «Інноваційний розвиток малого бізнесу»

Особливу зацікавленість та активну дискусію учасників засідання викликали доповіді:

Редченко Руслани «Інновації у вищій освіті»

Куркіної Вероніки «Мінімум вкладень – максимум інновацій. 7 дієвих способів удосконалення освітнього процесу»

Мітки: