Круглий стіл «Територія краси та успіху» у рамках у спецпроекту «Бізнес-інкубатор»

Факультет економіки та менеджменту та кафедра підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії продовжує спецпроект «Бізнес-інкубатор». Це сукупність круглих столів та семінарів, присвячених дослідженню історії розвитку юридичних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які визначають сучасне обличчя Полтавщини – інноваторів, лідерів думок, бізнесменів, митців, що впливають на розвиток країни.

Програма круглого столу «Територія краси та успіху»

Дата проведення заходу: 23 квітня 2019 р.

Час та місце проведення заходу: 13.00-14.00 МАЗ

Модератор: Дем’яненко Наталія Василівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва і права; Томенко Дмитро Володимирович, голова студентської ради Полтавської державної аграрної академії

Вступне слово:

проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, к.с.-г.н., доцент Горб Олег Олександрович;

декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент Галич Олександр Анатолійович;

завідувач кафедри підприємництва і права де.н., професор Махмудов Ханлар Зейналович

Спікери:

1. Власниця салону краси «Zebra» Осінка Юлія Віталіївна, старший адміністратор Ладур Юлія Юріївна. Тема виступу: «Вибір нашої родини салон краси Zebra!».
  2. Керівник Dance team Trinity Слєдкова Ярослава Юріївна. Тема виступу: «Коли людина щаслива, вона танцює. А коли танцює, то вона щаслива завжди».
  3. К.е.н., доцент Дем’яненко Наталія Василівна. Тема виступу: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність як діяльність, пов’язана із досягненням успіху в сфері бізнесу, торгівлі та конкуренції».
  4. К.ю.н. Козаченко Юлія Анатоліївна. Тема виступу: «Юридична освіта – запорука престижної, затребуваної та цікавої професії юриста».

Питання/відповіді. Загальна дискусія.

Підведення підсумків. Закриття.

Заходи спрямовані на активізацію процесу розробки бізнес-проектів та відкриття власної справи.

Мітки: