Круглий стіл у Полтавській обласні державній адміністрації

25 жовтня 2017 року студенти Полтавської державної аграрної академії спеціальності «Публічне управління та адміністрування» взяли участь у круглому столі організованому Полтавською  обласною державною адміністрацією.

Тема круглого столу: Нова державна служба, європейська модель належного урядування для України.

Засідання відкрила начальник відділу управління персоналом апарату облдержадміністрації Лях Наталія Василівна

У своєму виступі вона передала вітання голови облдержадміністрації учасникам круглого столу та ознайомила присутніх зі структурою облдержадміністрації, структурою апарату облдержадміністрації, зупинилася на питаннях нової державної служби та перспектив молоді щодо роботи в органах влади.

Головний спеціаліст відділу, Цикозіна Валентина Іванівна більш детально розповіла про новий порядок вступу на державну службу, вимоги до майбутніх держслужбовців, надала порівняльні характеристики кількості держслужбовців у зарубіжних країнах, зокрема у Польщі та Україні. Крім того вона познайомила присутніх з роботою кожного структурного підрозділу облдержадміністрації та апарату облдержадміністрації.

У своїх виступах вони подякували доктора наук з державного управління, професора кафедри публічного управління та адміністрування Писаренка В'ячеслава Петровича за багаторічну та плідну роботу в Полтавській обласній державній адміністрації де він багато років працював начальником управління контролю апарату та його особистій внесок, а саме  розробку системи електронного документування та контролю, якою вони користуються і до цього часу, так як аналогів і на даний час немає. Вони також висловили впевненість у тому, що підготовлені таким досвідченим фахівцем державної служби молоді магістри будуть гідні працювати в органах влади.

Студенти ознайомились з роботою відділів апарату облдержадміністрації, а саме:  організаційного, загального, контролю, юридичного,  роботи зі зверненнями громадян, управління персоналом, інформаційно-комп’ютерного забезпечення. адміністрування Державного реєстру виборців, фінансово-господарського забезпечення, режимно-секретної роботи, з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, секторів: з  мобілізаційної роботи,  з технічного захисту інформації та протидії кіберзагрозам, забезпечення доступу до публічної інформації.

Після успішного закінчення ВУЗу у  студентів з'явилася реальна можливість працювати в органах влади і внести нові бачення та взяти активну участь у розбудові України.

Діяльність: