Круглий стіл за підсумками вивчення дисципліни «Соціальний моніторинг та статистика»

Однією із вимог до фахівців у галузі політології є вміння глибоко аналізувати сутність досліджуваного політичного явища або процесу, виявляти чинники його формування, використовувати методи статистичного аналізу при прийнятті професійних рішень. Саме тому однією із обов’язкових дисциплін, які вивчають здобувачі вищої освіти спеціальності «Політологія», є «Соціальний моніторинг та статистика». І якщо на початку вивчення цієї дисципліни вона здається студентам складною, то наприкінці семестру вони вже самі можуть розповідати про статистичні дослідження у сфері політичного та громадського життя.

11 грудня 2020 року відбулося засідання круглого столу за результатами засвоєння майбутніми політологами методів соціального моніторингу та статистичних досліджень соціальних явищ і процесів. Викладачі кафедри економічної теорії та економічних досліджень Олена Єгорова та Євген Кончаковський разом зі студентами 3 курсу спеціальності «Політологія» обговорили актуальні для українського суспільства питання. Головною темою дискусії стала доповідь Валерії Скрипченко «Система статистичних показників рівня життя», адже визначення рівня добробуту населення та боротьба із бідністю є пріоритетними завданнями соціальної політики держави.

Мітки: