Курси підвищення кваліфікації фахівців з контролю якості зерна і продуктів його переробки

15 червня 2018 року слухачі курсів підвищення кваліфікації фахівців з контролю якості зерна і продуктів його переробки, що проходять в Інституті післядипломної освіти Полтавської державної аграрної академії, відвідали зернову лабораторію ТДВ «Диканський комбікормовий завод».
Навчальна програма курсів передбачає вдосконалення та набуття знань з проведення аналізів по визначенню кількісних і якісних показників зерна.
Заняття для слухачів проводяться у сертифікованій лабораторії якості зерна Полтавської державної аграрної академії.

Навчання проводить кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва Бараболя Ольга Валеріївна.

Координує курси завідувач відділу Інституту післядипломної освіти Пономаренко Тетяна Василівна.
На виїзному занятті слухачі мали змогу ознайомитися з сучасним обладнання зернової лабораторії Диканського комбікормового заводу, де проводиться автоматизований відбір точкових проб з автомобільного транспорту та значна кількість експрес аналізів з визначення якості зерна.

Знайомство з обладнанням та методами визначення якості зерна проводила завідувач лабораторії Пелих Алла Михайлівна.

Слухачі зацікавлено вивчали сучасні прилади: екстракційний прилад для визначення вмісту сирої клітковини, муфельна піч з терморегулятором для визначення золи тощо.

Набуті знання, за словами слухачів курсів, є корисними та сприяють їх професійному розвитку.

Тому ласкаво запрошуємо всіх бажаючих на курси підвищення кваліфікації фахівців з контролю якості зерна і продуктів його переробки.

За довідковою інформацією звертайтеся за телефоном
0661785825 Тетяна Василівна.