Курси з підвищення кваліфікації спеціалістів галузі тваринництва

19 березня 2019 р в стінах Полтавської державної аграрної академії відбулися курси з підвищення кваліфікації спеціалістів галузі тваринництва.

Захід організований відділом із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку, факультетом технології виробництва і переробки продукції тваринництва, спільно з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації.

З вітальним словом до слухачів звернувся заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Палій Олег Борисович.

Проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, к.с-г.н., доцент Горб Олег Олександрович, привітав усіх присутніх і виступив з доповіддю на тему: «Державна політика в агропромисловому комплексі, напрями підтримки та розвитку галузі тваринництва в Полтавській області».

Свої доповіді презентували викладачі академії: завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, к.т.н., доцент Уткін Юрій Вікторович та доцент кафедри годівлі та зоогігієни сільськогосподарських тварин, к.с-г.н., доцент Ульянко Сергій Олексійович.

Перед слухачами згідно затвердженої програми виступили запрошені гості:

• Малахович Анатолій Федорович – викладач ДНЗ «Школа підвищення кваліфікації спеціалістів по розведенню сільськогосподарських тварин та племінній справі»;
  • Кравченко Раїса Іванівна - начальник управління безпечності якості продукції та ветеринарної медицини, ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області;

• Рибалко Валентин Павлович – професор, д.с-г.н., головний науковий співробітник лабораторії селекції Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України;
  • Пашко Юлія Валеріївна - керівник Полтавської обласної філії державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин»;
  • Карнаух Олександр Вікторович  - головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері Управління Держпраці в Полтавській області;
  • Наговський Юрій Олександрович – директор ТОВ «Мастер Мілк», м. Кременчук;
  • Кравченко Юлія Анатоліївна – лікар ветеринарної медицини, хімік-токсиколог Регіональної державної лабораторії.

По закінченню заходу слухачі отримали посвідчення про підвищення кваліфікації.

Мітки: