Квест – відмінний привід підняти Новорічний настрій!

Квест – відмінний привід підняти Новорічний настрій!

Я розважити себе напередодні сесії та Новорічних свят?
Як додати собі святкового настрою?

6 грудня 2018 в стінах Полтавської державної аграрної академії пройшов масштабний Передноворічний Telegram-квест, на високому рівні організований та проведений Комісією з питань освіти, науки та законності!


Виявилося, що охочих поборотися за перемогу та довести першість виявилося чимало, а саме - 24 студенти факультету Економіки та менеджменту. Отже саме ці люди доводять, що студенти ФЕМ – дійсно лідери та кожним своїм кроком демонструють, що їх факультет перший в академії.

Цей захід – це незабутня пригода, довжиною в 2 години! Це командна розважальна гра, протягом якої 6 мотивованих команд  рухались територією Полтавської державної аграрної академії, вирішуючи різноманітні загадки та задачі на логіку, виконуючи цікаві завдання та головоломки, проходячи повз 6 різного рівня складності точок, розв’язуючи шифри та ребуси й намагаючись вибороти першість, впоравшись з усім якомога швидше!


Суть інтелектуальної події полягала в тому, щоб виконати всі завдання, які надсилав кожній команді їх Telegram-координатор.
Усі учасники швидко знаходили та приймали нестандартні рішення, тренували пам’ять, об’єднувались у команду, долаючи перешкоди підтримували колег, разом вирішували поставлені завдання, знаходили спільну мову з членами своєї команди, розподіляли обов’язки, рухались як одне ціле та вели інших за собою.

Передноворічний Telegram – квест пройшов дуже активно, було море драйву, цікавих сюрпризів, неочікуваних поворотів подій.
Перемогу здобула команда червоних, яка впоралась з усіма точками менш ніж за годину та показала відмінну хватку й спритність протягом всіх 6 точок.
Кульмінацією заходу стало нагородження всіх учасників пам’ятними подарунками від 2 найщедріших Санта-Клаусів ПДАА – декана факультету Економіки та менеджменту – Галича Олександра Анатолійовича та заступника декана ФЕМ з виховної роботи – Терещенка Івана Олексійовича!
По завершенню гри уявлення учасників про інтелектуально-розважальні заходи змінилися назавжди, а отже всі з гарними спогадами згадують, що навіть 2 години – достатньо, щоб провести час з користю та в гарній компанії.

Комісія з питань освіти, науки та законності