Лекція доктора Ханес Лауера, наукового співробітника Технічного Університету м.Штутгарт

16 травня 2019 року у рамках I Міжнародної науково-практичної конференції «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку» було проведено відкриту лекцію для студентів факультету агротехнологій та екології спеціальності «Екологія». Лекція була проведена доктором Ханес Лауером, науковим співробітником Технічного Університетн м. Штутгарт. Тематика лекції була присвячена змінам клімату та їх наслідкам для природних екосистем та майбутнього людства. На початку лекції доктор Лауер охарактеризував основні загрози для навколишнього середовища, такі як зростання населення на землі, значний ріст світової економіки та урбанізація.

Основна увага лектора була приділена наслідкам змін навколишнього середовища та заходам їх попередження чи адаптації до них, зокрема на прикладі м. Штутгарт. Матеріали лекції були підкріплені цікавими статистичними даними та фотоматеріалами. Загалом лекція відбулася у вільній та дружній атмосфері. Студенти були зацікавлені та приймали участь у дискусії із лектором.

Мітки: