Міжнародна конференція «Biodiversity of farm animal genetic resources and its significance on еcosystem balance», Литва

19–20-го травня 2016 року в республіці Литва, місті Байосогала була проведена міжнародна конференція на тему «Biodiversity of farm animal genetic resources and its significance on еcosystem balance».

У складі делегації від України прийняли участь викладачі факультету Технології виробництва та переробки продукції тваринництва – професор кафедри, доцент Кравченко Оксана Іванівна та старший викладач Кодак Тетяна Степанівна. Загалом в конференції з доповідями виступили учасники Естонії, Латвії, Литви, України, Польщі, Білорусії та Норвегії.

Конференція складалася з декількох рівнів: доповіді, обговорення проблем тваринництва в країнах, відвідування дослідних лабораторій інституту, відвідування місцевої ферми тварин та презентації школи верхової їзди, яка знаходиться при інституті.

Всі учасники мали змогу бачити місцеві породи великої рогатої худоби, коней, овець, кіз та птахів, що збережені до сьогодення.

Переглянути всі фото