Міжнародна конференція «EduDay» від компанії Microsoft для освітян

10 –11 грудня 2019 року доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Сільчук О. В. у складі української делегації відвідала міжнародну конференцію «EduDay» від компанії Microsoft для освітян країн Європи, Азії та Африки, яка відбулася у м. Таллінн.

Мета конференції – ознайомити педагогів з новими ідеями компанії Microsoft:
- використання інноваційних технологій для персоналізації навчання й інтелектуального розвитку студентів;
- застосування інформаційно-комунікативних програм для успішної співпраці зі студентами та стимулювання їхнього інтересу до навчальних занять
і тренінгів;
- використання штучного інтелекту – інформації та аналітики для інклюзивної освіти.
Учасники конференції мали можливість:
˗ зустрітися з міністром освіти та науки Естонії Майліс Репс, яка виступила із промовою щодо розвитку професійних відносин освітян на міжнародному рівні;
˗ обмінятися досвідом використання сучасних технологій Microsoft у навчально-виховному процесі закладів освіти;
˗ поспілкуватися із ІТ-фахівцями та колегами країн Європи, Азії та Африки щодо удосконалення освітнього середовища за допомогою Microsoftтехнологій.

Атмосфера конференції від компанії Microsoft сприяла успішному розвитку співробітництва спеціалістів інформаційних технологій та освітян у вирішенні проблем, пов’язаних із реалізацією основних освітніх завдань.