Міжнародне стажування викладачів кафедри «Галузевого машинобудування»

Протягом 14-21 грудня 2020 року викладачі кафедри галузевого машинобудування Полтавського державного аграрного університету Яхін Сергій, завідувач кафедри, канд. техн. наук, доцент, Кравченко Сергій, канд. техн. наук, доцент, Попов Станіслав, канд. техн. наук, доцент, с. н. с., на запрошення Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego Sp. z o. o. (Lublin, Republic of Poland) («Інституту науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку», м. Люблін, Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (IESF) (м. Київ, Україна) проходили міжнародне стажування (серія вебінарів) на тему «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей хмарних сервісів на прикладі платформ Google Meet, Google Classroom» (“USING THE OPPORTUNITIES OF CLOUD SERVISES ON THE EXAMPLE OF GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM PLATFORMS IN THE MODERN ONLINE EDUCATION”).

Підвищення кваліфікації відбувалось онлайн протягом тижня. Його метою було привернення уваги освітян до питання розвитку критичного, креативного, логічного мислення здобувачів вищої освіти за допомогою інструментів, що доступні кожному педагогу в навчальному процесі. Основними напрямами роботи були такі:

• організація дистанційного навчання в системах Google Meet, Google Classroom;
  • створення дистанційного курсу в Google Classroom;
  • особливості створення тестів і завдань на платформі Google Classroom;
  • окремі можливості платформ Google Meet, Google Classroom в онлайн-навчанні.

Завдяки міжнародному стажуванню його учасники розвинули професійні компетентності, набули нових навичок комунікації та ознайомились із досвідом колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання у дистанційному навчанні можливостей платформ Google. Набуті знання допомогли розширити спектр навчальних інструментів, які можна щоденно використовувати у дистанційній освітній діяльності Полтавського державного аграрного університету.

Набуті компетентності допоможуть побудувати власну методику роботи зі здобувачами вищої освіти спеціальностей «Галузеве машинобудування», «Агроінженерія» та інших, використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку мислення.

Результати успішного проходження міжнародного стажування були підтверджені сертифікатами, що відповідають вимогам чинного законодавства.

За матеріалами кафедри

галузевого машинобудування