Міжнародний день дарування книг

Уже 10-й рік поспіль в усьому світі справжні поціновувачі книги відзначають Міжнародний день дарування книг. Цим святом ми завдячуємо допитливому американському хлопчику та його матусі Еммі Бродмур, засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, яка й стала ініціаторкою цієї доброї традиції.

Її ідея була широко підтримана волонтерами, бібліотеками, громадськими організаціями, книгарнями та, головне, звичайними читачами, а також авторами в різних країнах, які з радістю відгукнулися на заклик подарувати книгу чи то бібліотеці, чи своїм рідним або друзям, чи просто залишити її в людному місці. Відтоді добровільна ініціатива, спрямована на популяризацію книги й читання та заохочення якомога більшої кількості людей обмінюватися прочитаними книжками й поповнювати фонди бібліотек, стала традиційною. Звичайно ж, вона не обмежується лише одним днем.

Скажімо, ця гарна ідея постійно впроваджується в життя в нашому університеті й завжди знаходить підтримку з боку керівництва, викладачів та співробітників. Завдяки їхній благодійній допомозі фонд бібліотеки поповнюється новими виданнями як навчально-методичного спрямування, так і художніми.

Тож висловлюємо щиру вдячність усім, хто в різні роки долучався до благородної справи – дарування книжок. 2020-го ця добра традиція продовжилася, зокрема, її активно підтримали:

• Аранчій В. І., ректор університету, професор;
  • Писаренко П. В., перший проректор, професор;
  • Шаравара Т. О., проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку, професор;
  • Горб О. О., проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, доцент;
  • Дорогань-Писаренко Л. О., декан факультету обліку та фінансів, професор;
  • Писаренко В. М., завідувач кафедри захисту рослин, професор;
  • Самородов В. М., доцент кафедри захисту рослин;
  • Арендаренко В. М., професор кафедри технології та обладнання переробних і харчових виробництв;
  • Безкровний О. В., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;
  • Васильєва О. О., професор кафедри технологій дрібного тваринництва;
  • Велит І. А., доцент кафедри технологій та засобів автоматизації аграрного виробництва;
  • Гладкий С. О., професор кафедри підприємництва і права;
  • Горик О. В., завідувач кафедри ЗТД, професор;
  • Грибовська Ю. М., доцент кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю;
  • Євстаф’єва В. О., завідувач кафедри паразитології, професор та Мельничук В. В., асистент цієї ж кафедри;
  • Бородай Є. О., завідувач навчально-наукової лабораторії кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи;
  • Калініченко А. В., професор кафедри інформаційних систем та технологій;
  • Калініченко О. В., доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин;
  • Левченко З. М., професор кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю;
  • Локес Н. В., завідувач підготовчих курсів для вступників;
  • Локес-Крупка Т. П., доцент кафедри терапії імені професора Локеса П. І.;
  • Макаренко П. М., завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, професор;
  • Маркіна І. А., завідувач кафедри менеджменту, професор;
  • Плаксієнко В. Я., завідувач кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю, професор;
  • Плаксієнко І. Л., доцент кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля;
  • Протас Н. М., доцент кафедри інформаційних систем і технологій;
  • Тютюнник Ю. М., професор кафедри економічної теорії та економічних досліджень;
  • Тютюнник С. В., професор кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю;
  • Чумак В. Д., завідувач кафедри фінансів і кредиту, доцент.

Сподіваємося й надалі плідно співпрацювати з авторами видань та всіма небайдужими задля процвітання нашого університету.

Мітки: