"Модний офісний вирок"

«МОДНИЙ ОФІСНИЙ ВИРОК»  : ПРОДОВЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО СТИЛЮ

1 грудня 2016 року за активної участі членів студентського наукового товариства «Територія науки» публічного управління та адміністрування (під керівництвом доцента, кандидата педагогічних наук Шупти І. М., доцента кафедри публічного управління та адміністрування), психологічної служби Полтавської державної аграрної академії було проведено креативний тренінг розвитку індивідуального стилю «МОДНИЙ ОФІСНИЙ ВИРОК» (галерея).

У черговий раз тренінг як форма навчання допоміг спрямовувати всі теоретичні знання, вміння та професійні компетенції для того, щоб максимально використати потенціал, знання і досвід кожного учасника і за допомогою спеціальних прийомів створити феномен «групового навчання». Студентам видалась прекрасна нагода за допомогою різноманітних методів, зокрема методу рольової та ділової гри, методу мозкового штурму, дискусії, презентації, психограми тощо відпрацьовувати практичні навички, здобуті під час вивчення дисциплін управлінського циклу.

Керівництво кафедри публічного управління та адмінстрування, психологічної служби та студентського наукового гуртка «Територія науки» висловлює щиру подяку організаторам та учасникам креативного тренінгу :
Модному судді – Сардарову Раміну, студенту 4 курсу напряму підготовки «Менеджмент».
 Звинувачувачу – Терещенку І. О., доценту, кандидату економічних наук, доценту кафедри маркетингу.
 Захисникові – Кухаренко Альоні, студентці психолого-педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
 Незалежним експертам :
– Сердюк О. І. голові навчально-методичної ради за напрямом підготовки «Публічне управління та адміністрування», професору кафедри публічного управління та адміністрування;
– Мирній О. В. – доценту, к.е.н., доценту кафедри публічного управління та адміністрування;
– Тесленко М. М. – доценту, к.п.н., доценту кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені
В. Г. Короленка;
–  Помазу О. М. – доценту, к.е.н., доценту кафедри менеджменту;
 Виконавцям головних ролей працівників відділу маркетингу, яких зіграли Білоус Марія, Гуслиста Анжела, Дмитренко Андрій та Куркіна Вероніка.
 Стилістам креативного тренінгу – студенткам 2 курсу напряму підготовки «Менеджмент», а саме : Веклич Вероніці, Григор Ірині, Коваленко Анні, Кривобік Марії та Шийці Катерині.
 Візажисту – Калініченко Марині, студентці магістратури за спеціальністю «Менеджмент».
 Доповідачам – Васільєвій Юлії, Лесюку Владиславу та  Редченко Руслані.
 Відповідальному за інформаційне та звукове оформлення креативного тренінгу – Голінковському Євгенію.
 Моделям Модного офісного вироку – Близнюк Катерині,
Будакову Ельнуру, Гаібову Роману, Каджарову Роялу, Кретовій Ользі, Коломбет Тетяні та Сердюку Роману.
 Фотографам – Роздобудько Наталії та Федорченко Владі.

Допомогу щодо виконання офісного макіяжу надала Калініченко Марина, студентка 1 курсу магістратури за спеціальністю «Менеджмент».

Море позитивних вражень, емоцій, накопичення чи абиякого досвіду – ось результат практичної доцільності та дієвості даного заходу, адже побудова власного іміджу за допомогою одягу є складним, творчим процесом, в якому приймає участь індивід і громадська думка.