«Модний офісний вирок» : впевнено крокує з року в рік

7 грудня 2017 року за активної участі членів студентського наукового товариства «Територія науки» кафедри публічного управління та адмініструання (під керівництвом доцента, кандидата педагогічних наук Шупти І. М., доцента кафедри кафедри публічного управління та адмініструання), керівника психологічної служби Полтавської державної аграрної академії було проведено креативний тренінг розвитку індивідуального стилю «Модний офісний вирок» (див. фотоальбом).

Тренінг як форма навчання дав можливість максимально використати потенціал, знання і досвід кожного учасника і за допомогою спеціальних прийомів створити феномен «групового навчання». Учасники мали змогу за допомогою різноманітних методів, зокрема методу рольової та ділової гри, методу мозкового штурму, дискусії, презентації, психограми тощо відпрацьовувати практичні навички, здобуті під час вивчення дисциплін управлінського циклу.

Керівництво кафедри публічного управління та адміністрування, психологічної служби висловлює щиру подяку організаторам та учасникам креативного тренінгу :
– Модному судді – Томенку Дмитрові, здобувачу вищої освіти 1 курсу напряму підготовки «Економіка підприємства»;
– Звинувачувачу – асистенту кафедри публічного управління та адмініструання Браславець Тетяні Миколаївні;
– Захиснику – доценту, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Тесленку М. М;
– Керівникові уявного відділу маркетингу – Будакві Валерії, здобувачу вищої освіти 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адмініструання».
– Незалежним експертам, зокрема доц., к.е.н., декану факультету економіки та менеджменту Галичу О. А.; Лозинській Т. М., професору, д.держ. упр., завідувачу кафедри публічного управління та адміністрування; Писаренку В. В., професору, д.е.н., завідувачу кафедри маркетингу;
Сердюк О. І., кафедри публічного управління та адміністрування; доц. к.е.н., професору Терещенку І. О., доценту, к.е.н., доценту кафедри маркетингу.
– Стилістам, в ролі яких виступили здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності публічне управління та адміністрування.
– Візажисту – Калініченко Марині, здобувачу вищої освіти 2 курсу спеціальності «Менеджмент», СВО «Магістр».
– Виконавцям головних ролей працівників уявного відділу маркетингу : Кальченко Катерині, Кемовій Яні та Некомкіну Олександру, здобувачам вищої освіти 1 курсу спеціальності «Менеджмент».

А також Дорошенко Марині, Березній Юлії та Стовбі Аліні, які приготували цікаві доповіді, присвячені питанням іміджу ділової людини та здобувачам вищої освіти 1 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які прекрасно виступили в ролі моделей, серед яких Борильченко Аміна, Іщенко Яна, Кравцова Ярина, Прокопець Артем, Срібна Ріна.
Море креативу, позитивних вражень, емоцій та накопичення досвіду – ось результат діяльності даного заходу.
Отже, модний офісний вирок впевнено крокує з року рік і набуває все більше відданих пошановувачів, які збагачують його творчу скарбничку новими рисами креативності та пошуку власного індивідуального стилю.