МОН оголошено конкурс наукових проектів молодих вчених!

Міністерством освіти і науки України оголошено з 03 липня 2017 року конкурсний відбір у 2017 році проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, подальше виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджет (наказ МОН від 03.07.17 № 983).

При підготовці проектів прохання враховувати вимоги передбачені листом МОН від 10.07.17 № 19-377 «Про подання на конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2017 році».

Запрошуємо молодих науковців та вчених до участі у конкурсі. Закликаємо до об’єднання дослідників у групи з різними науковими інтересами для підготовки та подання міждисциплінарних проектів. Здійснювати формування тематики наукових робіт та науково-технічних розробок пропонується згідно з наступною тематикою згідно наукових напрямів секцій.

Форма проекту наведена в наказі МОН від 14.12.15 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними» (зі змінами внесеними наказом МОН № 655 від 26.04.17).

Умови участі у конкурсі наводяться в наказі ректора академії № 168 від 05.07.17 «Про проведення першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, що пропонуються до виконання за рахунок коштів державного бюджету у 2017 році» та наказі ректора академії № 172 від 11.07.17 «Про подання на конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, що пропонуються до виконання за рахунок коштів державного бюджету у 2017 році»

Для участі у конкурсному відборі проекти потрібно подати до 16 серпня 2017 р. у науково-дослідну частину ПДАА. Перший етап Конкурсу проводиться до 30 серпня 2017 р. у єдиній електронній інформаційній системі «Наука в університетах» на базі МОН.

За довідковою інформацією звертатися до науково-дослідної частини ПДАА (Яснолоб І.О.) та ради молодих вчених ПДАА (Зорі С.П.). Консультації та допомога по заповненню п. 8 проекту «Фінансове обґрунтування витрат для виконання проекту» звертатися в економічний відділ ПДАА (Горбунова І.).