Мовно-літературний захід з нагоди 206-річниці від дня народження Тараса Шевченка

На цьому тижні в Полтавській державній аграрній академії відбувся мовно-літературний захід «Сучасні рецепції мистецько-поетичного доробку Тараса Шевченка» з нагоди 206-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря. Організатори заходу – кафедра гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів.

Окрасою свята стало декламування поезій Тараса Шевченка студентами 1 та 2 курсів спеціальності Філологія українською, англійською, німецькою, польською та кримсько-татарською мовами. Під час заходу прозвучала пісня-посвята Кобзарю на слова студентки 1 курсу спеціальності Філологія Шевченко Дарини (музика рок-групи «Bon Jovi»).

Учасники заходу мали можливість пригадати найцікавіші моменти із життя українського поета завдяки уявній географічній подорожі, яку презентувала студентка 1 курсу спеціальності Філологія Пащенко Анастасія, а також продемонструвати обізнаність із творчістю Кобзаря у формі бліц-гри «Хрестики-нулики». Студенти 1 курсу спеціальності Облік і оподаткування підготували газету «Вічні цитати Тараса Шевченка».

Щиро дякуємо студентам 1 та 2 курсів спеціальності Філологія за активну участь в організації заходу.