На базі ПДАА проведено підвищення кваліфікації

На базі Полтавської державної аграрної академії проведено підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників за програмою «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

З 19 вересня по 30 вересня 2016 р. на базі Полтавської державної аграрній академії відповідно до плану-графіку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників на 2016 р. проведено підвищення кваліфікації з інноваційної спрямованості педагогічної діяльності.

Участь у навчанні взяли педагогічні та науково-педагогічні працівники Полтавської державної аграрної академії, Аграрно-економічного коледжу ПДАА, Аграрного коледжу управління і права ПДАА, Хорольського агропромислового коледжу ПДАА, Лохвицького технологічного технікуму ПДАА, Хомутецького ветеринарно-зоотехнічного технікуму ПДАА, Березоворудського технікуму ПДАА та Лубенського лісотехнічного коледжу.

Протягом тижня слухачі мали змогу спілкуватися з висококваліфікованими працівниками навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України Скрипниченком Владиславом Анатолійовичем, к.е.н., доцентом кафедри інноваційної діяльності в АПК НУБіП України, Кліх Ларисою Володимирівною д.пед.н., доцентом, начальником навчально-методичного відділу НУБіП України, Бачинським Олегом Вікторовичем к.с.г.н., доцентом, заступником начальника навчального відділу НУБіП України, Пригодієм Миколою Анатолійовичем д.пед.н., професором, зав. кафедри методики навчання та управління навчальними закладами НУБіП України, Касаткіним Дмитром Юрійовичем к.пед.н., доцентом кафедри комп’ютерних систем і мереж НУБіП України, Кручек Вікторією Аркадіївною, д.пед.н., доцентом кафедри педагогіки НУБіП України, Зазимко Оксаною Володимирівною к.т.н., доцентом, начальником навчального відділу НУБіП України.

На семінарі були розглянуті такі питання:

1. Інноваційно-технологічні аспекти в навчальному закладі.
  2. Електронне освітнє середовище університету та шляхи його наповнення.
  3. Навчально-методичне забезпечення сучасного навчального процесу.
  4. Шляхи реалізації практичної підготовки в аграрних ВНЗ України з досвіду НУБіП України.
  5. Актуальні аспекти методики професійного навчання.
  6. Інформаційно-комунікаційні технології в начальному процесі сучасного ВНЗ.
  7. Педагогічна взаємодія як захід формування особистості майбутнього фахівця – аграрника.
  8. Спілкування як форма прояву педагогічної взаємодії.
  9. Імплементація Закону про вищу освіту в навчальний процес аграрних вищих навчальних закладів.
  10. Інноваційна діяльність в сучасному навчальному закладі.

Підведення підсумків та вручення свідоцтв здійснено Кулаєць Марією Михайлівною, к.е.н., професором, директором ННІ ПО НУБіП України.