На базі ПДАА відбулось виїзне засідання Президії Національної академії наук вищої освіти України

21 лютого 2020 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбулось виїзне засідання Президії  Національної академії наук вищої освіти України. З вітальним словом до учасників звернулася  ректор Полтавської державної аграрної академії, професор, академік НАН ВО України Валентина Аранчій.

Під час роботи Президії було обговорено питання щодо стану та перспектив розвитку Національної академії наук вищої освіти України (доповідач перший віце-президент, головний учений секретар, професор,  академік НАН ВО України Раду Процюк), розглянуто звіт про роботу Полтавського обласного відділення академії (ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, професор, академік НАН ВО України Микола Степаненко), окреслено  основні напрями досліджень у біології сільськогосподарських тварин (доповідач академік-секретар відділення біології Національної академії наук вищої освіти України,  професор,  академік НАН ВО України Валентин Карповський).

За результатами засідання запропоновано нові методи формування національної самосвідомості, громадянської позиції у молодого покоління, яке стало на шлях наукового пошуку та педагогічної діяльності. Визначено механізми заохочення задля впровадження результатів наукових досліджень в освітній процес. Зазначені заходи сприятимуть активізації міжнародного й регіонального співробітництва, обміну інформацією і досвідом у галузі вищої освіти та науки.

За успіхи в розвитку освіти та науки в Україні  ректора  Полтавської державної аграрної академії Валентину Аранчій та ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Миколу Степаненка нагороджено відзнаками Національної академії наук вищої освіти України.