На кафедрі Інформаційних систем і технологій відбулося урочисте засідання з підведенням підсумків конкурсу презентацій

3.06.2014 року на кафедрі Інформаційних систем і технологій відбулося урочисте засідання з підведенням підсумків конкурсу презентацій на тему: "Сучасні програмні засоби комп'ютерних комунікацій та обробки даних", в якому прийняли участь 21 студент ПДАА.

Було відзначено 6 найкращих робіт, і декан факультету економіки та менеджменту к. е. н., доцент Галич Олександр Анатолійович вручив переможцям грамоти та цінні подарунки.

I місце за рішенням колективу викладачів кафедри присуджено студентці 1 курсу 1 групи напряму підготовки "Фінанси та кредит" Ваць Марині.

Також за підсумками конкурсу "Віртуальна компанія" по створенню сайтів інтегрованих у сучасний інформаційний простір, визначено трьох переможців, які отримали нагороди. I місце за сукупністю критеріїв оцінювання (функціональність, дизайн, контект) віддано Джос Дар'ї, студентці 2 курсу 2 групи напряму підготовки "Менеджмент".