На кафедрі розведення і генетики сільськогосподарських тварин відбувся науковий семінар

16 жовтня 2018 року на кафедрі розведення і генетики сільськогосподарських тварин Полтавської ДАА відбувся семінар на тему:  «Біотехнологія в різних галузях народного господарства», в якому прийняли участь зав. лабораторії  банку генетичних ресурсів ІРГТ Сидоренко О.В., зав. лабораторії розведення і селекції Інституту свинарства та АПВ Гришина Л.П., науково-педагогічні працівники академії та здобувачі вищої освіти третього курсу факультету ТВППТ.

Науковцями були висвітлені результати їх досліджень з генетичної інженерії в Україні та Китаю, можливості сучасної біотехнології при одержані тварин з бажаними ознаками, а також виробництві продуктів харчування, тим більше що семінар відбувся в  Міжнародний день продовольства. Зацікавленість у студентів викликала можливість проходження практики в Китаї, як це роблять в НУБіП, а також наукових установах системи НААН. Викладачі  академії мали змогу почерпнути щось нове з доповідей колег з наукових установ, обмінятися думками та враженнями.