Набір на стажування у Франції

Оголошення про набір на стажування у Франції

Стажування у французькій міжнародній насіннєвій компанії

Можливості:

провести 2,5 роки у Франції -  спочатку 6 місяців інтенсивного вивчення французької мови з лютого 2018 до серпня 2018, потім 2 роки програми.

• отримати високий рівень підготовки в області селекції рослин та управлінських навичок, а також  вивчити нову мову (французька мова).

• всі витрати покриваються  (навчання, екскурсії, стажування, страхування)

• навчатися в Вища школа сільського господарства у місті Анже (Ecole Supérieure d’Agricultures Angers Loire) та працювати неповний робочий день у компанії з куратором.

• успішні випускники отримують ступінь Магістра технічних наук у Вищій школі сільського господарства у місті Анже (ESA)

Вимоги:

• мати мінімум чотири роки вищої освіти з галузі Агрономія, Рослинництво,    Насінництво, Захист і карантин рослин

• мати сильну мотивацію для  подальшої кар'єри в галузі (особливо в галузі селекції рослин)

•  мати реальні знання з агрономії та базові з статистики

• хороший рівень англійської мови

• вміння пристосовуватися як до хороших, так і до складних робочих умов

• Зверніть увагу: знання французької мови не вимагається

На 1 вересня 2018 року вік кандидата має бути до 26 років.

Подача заяв відбувається на сайті  https://olage.groupe-esa.com

Кінцевий термін: 30 листопада 2017

Детальна інформація 1