Народний музей ПДАА відкриває двері майбутнім вступникам

Курси з основ бізнесу та економіки для учнів старших класів при Інституті післядипломної освіти  ПДАА існують  вже другій рік. Кожен приїзд в Полтаву для дітей – це день нових відкриттів: цікаві зустрічі з викладачами, опанування сучасних навичок з економіки та ведення бізнесу.

Сьогодні вперше учні відвідали народний музей  нашої академії. Всі  були вражені чудовою історією нашого закладу. Скільки видатних людей вийшло із стін цього освітнього закладу! А  які відкриття тут відбувалися… А які чудові експонати… так би і хотілося потримати їх в руках. Навіть звичайна рахівниця,  на якій гуртом порахували гроші із кишені одного з відвідувачів визвала бурю емоцій.
Інформація про факультети викликали такий жвавий інтерес, що учні розгубилися на який вступати.

Куратор курсів від академії Пономаренко Тетяна Василівна запропонувала рекламні матеріали майбутнім вступникам. Проводила екскурсію завідувач  народним музеєм ПДАА  Локес  Наталія Володимирівна.  Керівник  Чутівського  районного бізнес-центру учнівської молоді  -  Чорнобай  Надія Володимирівна.