Науково-практична конференція за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик

18 березня 2021 року в ПДАА відбулася конференція за підсумками проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти освітнього рівня бакалавра за ОПП «Правознавство» спеціальності 081 «Право» та ОПП «Місцеве самоврядування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Із привітальним словом до учасників конференції звернувся директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, к. е. н., проф. Галич О. А.

Серед доповідачів, запрошених на конференцію, були стейкголдери освітніх програм: М. Ю. Кобченко, комерційний директор ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи»; Л. М. Шерстюк, заступник голови Мачухівської сільської територіальної громади Полтавського району; О. І. Калюжний, директор ТОВ «Коновалівка-Агро» Полтавського району; П. П. Петренко, директор Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Із доповіддю «Актуальні питання правового забезпечення діяльності сільськогосподарських товаровиробників» виступив Михайло Юрійович Кобченко.

Любов Миколаївна Шерстюк у своєму виступі охарактеризувала нові повноваження територіальних громад в умовах децентралізації.

Студенти спеціальностей 081 «Право» та 281 «Публічне управління та адміністрування» мали можливість проходити виробничу практику на різних базах: в органах публічної влади (державні адміністрації, органи місцевого самоврядування), організаціях, судових і правоохоронних органах, на підприємствах тощо.

Досвідом проходження виробничої практики на базі Управління соціального захисту населення Подільської ради у м. Полтаві поділилася студентка 4 курсу  спеціальності 081 «Право» Іда Романчук у своїй доповіді «Соціальний захист населення в умовах карантинних обмежень».

За підсумками конференції були розроблені пропозиції, спрямовані на вдосконалення організації проведення виробничої практики.

Мітки: